چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی :

چهارمین جلسه دیدار دفتر هم اندیشی با گروه های آموزشی دانشگاه برگزار شد

در راستای برنامه ریزی دفتر هم اندیشی استادان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، درخصوص دیدار با گروه های آموزشی، چهارمین دیدار این دفتر با گروه آموزشی پرستاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در این دیدار که با حضور اعضای محترم دفتر هم اندیشی با اساتید محترم هیئت علمی گروه آموزشی پرستاری در دفتر این گروه برگزارشد ، جناب آقای دکتر فلاحی مدیریت محترم گروه پرستاری به معرفی این گروه و اعضای محترم هیئت علمی و اقدامات و خدمات آموزشی و درمانی پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمد افشاری مسئول دفترنهادرهبری دانشگاه  علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و تشکر و قدردانی بابت خدمات آموزشی و درمانی این گروه ابراز امیدواری کردکه در آینده نزدیک دفتر هم اندیشی بتواند از ظرفیت  این گروه در برنامه های خود استفاده کند.

همچنین دکتر سیامک طهماسبی دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه، ضمن ابراز خرسندی ز دیدار  و هم افزایی با این گروه ، تقدیر و تشکر از زحمات گروه پرستاری و فعالیت های بین رشته ای این گروه با اکثر گروه های آموزشی، به تشریح راه اندازی کرسی های نظریه پردازی و نقد از طریق این گروه پرداختند.

در ادامه دکتر  حمیدرضاخانکه معاون تحقیقات و فناوری و  از اعضای هیات علمی این گروه آموزشی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین دفتر هم اندیشی و اقدامات نوآورانه در برنامه ریزی های جدید ، به مطالبی نظیر مبحث مهاجرت، نحوه تدبیر در مقابل این موضوع، حقوق و نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری جامعه پرستاری و همچنین نحوه مواجه مسئولانه با فرهیختگان دانشگاهی در جلسات هم اندیشی پرداخت.

در پایان این نشست سایر اعضای هیات علمی گروه آموزشی پرستاری به ارائه نظارت و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم:نورالهی- گلرخ


١٣:٢٢ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٣٧٢    /    تعداد نمایش : ١٥١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج