چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی :

پیام تبریك معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در گرامیداشت روز ملی " ارتوز و پروتز"

معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی امروز در سالروز ملی « ارتوز و پروتز »، با انتشار پیام، فرارسیدن این مناسبت را به همه اعضای هیات علمی، كارشناسان و دانشجویان این حوزه تبریك گفت.

 به گزارش وبدای دانشگاه، متن پیام دکتر غلامرضا معصومی به این شرح است:

16سفند سالروز ملی « ارتوز و پروتز »، بیانگر و معرف نقش بی بدیل خدمات این رشته به جامعه است.

اینجاست که نقش علوم توانبخشی در بازتوانی فرد و بازگشت او به زندگی عادی، فعالیت اجتماعی، عدم وابستگی به اطرافیان، استقلال مادی و معنوی و در نهایت، ارتقای سطح کیفی زندگی، بخوبی نمایان می شود.

اثرگذاری این علم، آنقدر گسترده است كه می توان آن را نه تنها در حوزه توانبخشی، بلكه در حوزه های سلامت روانی و اجتماعی نیز تاثیرگذار دانست، چرا كه ساخت و بكارگیری یك عضو مصنوعی، علاوه بر اینكه در توانبخشی و بازگشت افراد كم توان و ناتوان به زندگی عادی و روابط اجتماعی موثر است، به دلیل افزایش اعتماد به نفس، حضور در اجتماع و كسب استقلال بیشتر، درسلامت روانی و اجتماعی این افراد، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
اینجانب ضمن گرامی داشت این مناسبت ارزشمند، فرارسیدن آن را به همكاران حوزه ارتوز و پروتز، اعضای محترم هیات علمی، كارشناسان این رشته در دانشگاه و مراكز درمانی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همه عزیزان، سلامتی، بهروزی و توفیق خدمتی پربار از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

 

 

دکتر غلامرضا معصومی

معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

 

 


٠٧:٤٤ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٣٦٧    /    تعداد نمایش : ١٣٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج