چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی :

آخرین نشست فصلی مشاورین بانوان فرمانداری ها و دستگاه‌های استان تهران

آخرین نشست فصلی مشاورین بانوان فرمانداری ها و دستگاه‌های استان تهران دوشنبه ۷اسفند۱۴۰۲در  استانداری تهران به ریاست جعفری مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه، خانم فرشته مخبر دزفولی مشاور رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در امور بانوان ضمن حضور در این نشست گفت: آگاهی های لازم جهت دستور العمل ابلاغی از سوی معاون رئیس جمهوری در خصوص بودجه بانوان، امنیت ملی و حضور حداکثری در انتخابات پیشرو و تبیین پویش طرح بانوی آب و طرح تهران شهر حساس به آب  توسط مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران در جهت فرهنگ سازی بهینه مصرف آب در استان با توجه به کمبود آب و لزوم بهینه سازی مصرف از محورهای مهم برگزاری این نشست بود.

خانم لیلا فلاحی مسئول اداره رسیدگی و پایش عملکرد دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی نیز ضمن حضور در آخرین نشست فصلی مشاورین بانوان فرمانداری ها و دستگاه‌های استان تهران گفت: در این نشست در خصوص " بررسی و تبیین در مورد نحوه هزینه کرد یک درصد بودجه بند ح تبصره 9 قانون بودجه در حوزه زنان"  بحث و بررسی بعمل آمد.

در پایان این نشست لوح تقدیری از سوی خانم زهره جعفری مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری تهران به خانم فرشته مخبر دزفولی مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان، اعطا شد.


١١:٤٩ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٣٥١    /    تعداد نمایش : ٦٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج