چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی :

سومین کنگره دانشجویی ارتوز پروتز 15 و 16 اسفندماه برگزار می شود

مائده محمودی دبیر علمی سومین کنگره دانشجویی ارتوز پروتز در خصوص این رویداد علمی گفت: سومین کنگره دانشجویی ارتوز پروتز طی روزهای 15 و 16 اسفندماه سال جاری در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار می شود.

دانشجوی دکترای رشته ارتوز پروتز در ادامه افزود: هدف اصلی این رویداد گرامیداشت روز ملی ارتوز پروتز به همراه دانشجویان این رشته در تمامی مقاطع تحصیلی می باشد.

دبیر علمی سومین کنگره دانشجویی ارتوز پروتز گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی، بررسی مقالات و پوسترهای علمی دانشجویان، آشنایی بیشتر دانشجویان به ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی با آینده حرفه ای و اخلاقی این رشته، هم افزایی دانشجویان از دانشگاه­های مختلف کشور در این رویداد علمی ارزشمند است اما از سویی اکثر فعالیت ها و هماهنگی های سومین کنگره دانشجویی ارتوز پروتز به عهده دانشجویان است که نقطه عطف این کنگره می باشد.

 محمودی تصریح کرد: بنابر اهمیت رشته ارتوز پروتز در حیطه توانبخشی و جلوگیری از بروز بسیاری از ناهنجاری های استخوانی تمام تلاش گروه آموزشی در جهت آمادگی لازم دانشجویان از حیث بالینی و علمی  توجه به این موارد می باشد و با توجه به برگزاری کلاس های آموزشی به صورت عملی و تئوری، دانشجویان بعد از فارغ تحصیلی آمادگی بالایی برای ورود به بازار کار را دارا می باشند، این بدین معنا نیست که کاستی های وجود ندارد اما با تلاش و همکاری دانشگاه این امکان فراهم می گردد تا با توجه به نیاز روبه رشد کشور به ارائه خدمات توانبخشی، شاهد فارغ التحصیلان مجربی در عرصه علمی و بالینی برای خدمت به جامعه هدف باشیم .

دبیر علمی سومین کنگره دانشجویی ارتوز پروتز در خصوص تعداد مقالات برگزیده برای این رویداد علمی افزود:با توجه به فشردگی برنامه ها، تاکنون ۸ مقاله به صورت سخنرانی و دو مقاله بصورت پوستر در نظر گرفته شده است.

محمودی گفت: کنگره دانشجویی متعلق به دانشجویان است، آشنایی دانشجویان با روند برگزاری سمینار علمی و حضور دانشجویان در زمینه مقاله نویسی، برگزاری کارگاه های آموزشی و مرور مقالات برگزیده توسط خود دانشجویان حائز اهمیت است و هدف اصلی برگزاری این کنگره ،حضور دانشجویان در تمام زمینه ها بوده است، مشارکت دانشجویان و اعضای هیات علمی می تواند نقش اساسی در پیشرفت دانشگاه ها ایفا کند، با مشارکت، دانشجویان و اعضای هیات علمی از یافته های تحقیقاتی بهتر استفاده می کنند و می توانند به دانشگاه ها بگویند که چه مشکلی وجود دارد و چه چیزی می تواند بهبود یابد ،  این مشارکت های متقابل سودمند می تواند باعث ایجاد تحقیقات و نوآوری های پیشگام شود که مشکلات پیچیده دانشگاه را حل کنند و رشد و پیشرفت دانشگاه را هدایت کنند.

گفتنی است سومین کنگره دانشجویی ارتوز پروتز طی روزهای 15 و 16 اسفندماه سال جاری در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار می شود.


١١:٠٩ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٣٥٠    /    تعداد نمایش : ٦٢١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج