چاپ        ارسال به دوست

با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي منصوب شد/ قدردانی از دکتر امیرمسعود عرب لودریچه

  دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر حمیدرضا خانکه را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حمیدرضا خانکه
استاد محترم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
   
باعنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده علمی و اجرائی جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي منصوب می شوید. تا با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان محترم آن دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش های حوزه خود اقدامات لازم را به عمل آورید .
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظايف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

   همچنین وزیر بهداشت در نامه ای از خدمات دکتر امیرمسعود عرب لودریچه در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تشکر و قدردانی کرد.

متن این نامه نیز به این شرح است:
جناب آقای دکتر امیرمسعود عرب لودریچه
       
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.
    
از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

انتهای پیام/


١٧:٠٩ - يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٤٦٩    /    تعداد نمایش : ٧٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج