چاپ        ارسال به دوست

با پشتیبانی معاونت توسعه مدیریت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی؛

عملیات ساخت و تجهیز « کلینیک ویژه توانبخشی یافت آباد » سرعت می گیرد

گالری تصاویر

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با بازدید از پروژه ساخت « کلینیک ویژه توانبخشی یافت آباد »، و موافقت  با تخصیص اعتبارات لازم جهت تکمیل و تجهیز این کلینیک که تنها مرکز تخصصی توانبخشی دانشگاهی در جنوب تهران می باشد، خواستار تسریع در روند مراحل بهره برداری از آن شد.

   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر امیرمسعود عرب در این بازدید که با همراهی معاونان درمان و توسعه مدیریت دانشگاه و مدیران ذیربط در دو معاونت انجام شد، از پیشرفت کار اجرای پروژه و کیفیت ساخت آن، اعلام رضایت کرد و از معاون توسعه مدیریت و مدیران زیرمجموعه این معاونت که پشتیبانی قوی از برنامه ها و پروژه های جدید دانشگاه می باشند، تشکر کرد.

   دکتر عرب، با تخصیص اعتبارات لازم جهت تکمیل و تجهیز کلینیک ویژه توانبخشی یافت آباد از محل اعتبارات طرح های عمرانی موافقت کرد تا روند عملیاتی تکمیل و تجهیز این پروژه سرعت بگیرد.

   دکتر بابک گراوند معاون توسعه مدیریت دانشگاه نیز در این بازدید گفت که با تخصیص اعتبارات لازم، دفتر فنی و عمرانی دانشگاه می تواند با همکاری مشاور و پیمانکار پروژه، اجرای عملیات تکمیل و تجهیز کلینیک ویژه توانبخشی یافت آباد را تسریع کند، تا شاهد بهره برداری کامل از این کلینیک ویژه پزشکی و توانبخشی در اواخر امسال باشیم.

   گفتنی است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات، علاوه بر تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 دانشجو در سه مقطع رشته های تخصصی، از طریق مراکز پزشکی و توانبخشی تحت پوشش و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور می باشند، انواع خدمات سه حوزه سلامت ( توانبخشی، رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی ) را به بیماران و نیازمندان جامعه ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١١:٤٤ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٤٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج