چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

برای اولین بار، کمیته « محیط زیست » در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تشکیل شد/ آمادگی کمیته برای دریافت پیشنهادها

   کمیته « محیط زیست »، برای اولین بار در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و تحت نظارت مدیریت امور پشتیبانی معاونت توسعه دانشگاه تشکیل شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از دفتر مدیریت امورپشتیبانی، با تشکیل این کمیته، نخستین جلسه آن به ریاست دکتر فرهاد طباطبایی مدیر امور پشتیبانی و با حضور اعضای کمیته (دکترنجم السادات موسوی و آقایان چراتی، آقایی، قنبری و مهندس چراغی) برگزار شد.

    در اولین نشست کمیته محیط زیست دانشگاه، اعضا ضمن تاکید بر تفکیک زباله از مبداء دانشگاه، " آشنایی و آموزش پرسنل و دانشجویان با فضای سبز، چگونگی نگهداری و کاشت گیاهان " را در دستورکار کمیته بعنوان یکی از اهداف اصلی قرار دادند.

    اعضای این کمیته همچنین، از تمامی همکاران و دانشجویان علاقه مند به موضوع محیط زیست، جهت مشارکت فکری و فعالیت در راستای اهداف کمیته، دعوت کردند.

   در بخش دیگری از گزارش دفتر مدیریت امور پشتیبانی دانشگاه، " اصلاح ساختار فیزیکی و تاسیساتی خوابگاه های دانشجویی، تعمیر و بازسازی سالن غذاخوری دانشجویان، اجرای طرح مقاوم سازی مرکز رشد فناوری دانشگاه، تعمیر و بازسازی دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه، اصلاح ساختار موتورخانه مرکزی دانشگاه و خرید و نصب چیلرهای کلینیک توانبخشی یافت آباد " بعنوان اقدامات مهم عمرانی واحد فنی و مهندسی دانشگاه طی ماه های اخیر ذکر شده است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: آقایی، دهنوی – نعیمی پور


١٤:١٠ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٩١٨    /    تعداد نمایش : ١٤٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج