چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

مدیران بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفتند

   مدیران بیمارستان های روانپزشکی رازی و توانبخشی رفیده، از جمله مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با انتشار پیام، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و یارانش را تسلیت گفتند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در پیام دکتر غلامرضا قاسمی مدیر مرکز آموزشی و درمانی روانپزشکی رازی آمده است:  خبر شهادت سردار بزرگ اسلام و سرباز صدیق و فداکار ولایت، موجی از غم و تالم در جهان برانگیخت. شخصیتی که عمر پر برکت خود را وقف اقتدار ایران اسلامی و کوتاه نمودن دست بیگانگان از جهان اسلام نمود و آرزویش اتحاد جهان اسلام بود و اعتلای دوباره قدرت جهان اسلام را سر لوحه برنامه هایش قرار داده بود.

    وی در پایان این پیام، با عرض تسلیت به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران، برای آن بزرگوار و همرزمان شهیدش، آرزوی علو درجات را نموده و آرزوی نابودی مستکبران و ستمگران را از خدای قادر و متعال کرده است.

******

    همچنین، در پیام سیدمهدی محسن زاده مدیر بیمارستان توانبخشی رفیده نیز آمده است: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، مرد میدان جهاد و مبارزه و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ، سایه غم و اندوه را بر ایران اسلامی گستراند، اما آنچه که مسلم است؛ خون پاک سردار سلیمانی و یارانش درخت ایمان و مقاومت را آبیاری کرده و عزم دلاورمردان این سرزمین را در مبارزه با استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی محکمتر از پیش قرار داده است.

   وی، این ضایعه دردناک را به تمامی همکاران در بیمارستان توانبخشی رفیده، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و جامعه بهداشت و درمان کشور، تسلیت گفت.

    لازم به ذکر است، متن کامل این پیام ها در وب سایت اختصاصی بیمارستان های روانپزشکی رازی و توانبخشی رفیده قابل مشاهده می باشد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: تهرانی زاده- شفیعی


١٣:١٧ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٩١٤    /    تعداد نمایش : ١٣٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج