چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

مراسم پاسداشت سردار سلیمانی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

گالری تصاویر

   مراسم پاسداشت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی ظهر روز شنبه ۱۴ دی بعد از نماز ظهر و عصر در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.
   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، حجت الاسلام والمسلمین سید وحید معتمدی مدیر گروه معارف دانشگاه در مراسم پاسداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت:  شهادت از الطاف خفیه الهی است و همانطور که امام خمینی در شهادت فرزندش آقا مصطفی فرمود در مسیر انقلاب شهادت از الطاف خفیه الهی است و ما به ظاهر غم و اندوه داریم اما در پی آن گشایش هایی خواهیم داشت و جریانات بزرگ در جامعه رقم خواهد خورد .

    وی افزود: با خون شهید ، جبهه مقاومت در  منطقه تقویت می‌شود و حضور حداکثری مردم در تشییع شهدا در عراق و ایران بیانگر این  اثر خواهد بود .
   حجت‌الاسلام والمسلمین معتمدی گفت: اخبار حضور حداکثری مردم در یمن، لبنان، عراق و ایران بیانگر این است که مردم با خون شهید مقاوم تر و بیدارتر می شوند.
   وی افزود: ترور مستقیم سردار سلیمانی بهترین سند تروریست بودن آمریکاست که فرماندهان ایرانی را ترور می کنند و این عامل زمینه ساز فروپاشی آمریکا در منطقه خواهد داد.
    معتمدی ضمن بیان اوصاف  سردار سلیمانی اظهار داشت:  سردار سلیمانی همیشه در قلب و دل ما جا دارد، شهید همیشه زنده است و  در مسیر انقلاب ، خون شهدا جریان ساز است.
   معتمدی در پایان افزود: امیدواریم  برکات خون شهیدان، زمینه ساز جریانات بزرگ و ارزشمند انقلابی در جامعه و منطق شود.
   گفتنی است، مداحی و سینه زنی  پایان بخش  مراسم پاسداشت سردار سلیمانی بود.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: گلرخ

 


١٤:٣١ - يکشنبه ١٥ دی ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٩٢٩    /    تعداد نمایش : ١٤٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج