دنیا آیینه ای است که به هر کس بازتاب چهره اش را می نمایاند. سقراط
صفحه اصلي > سایت اطلاع رسانی روابط عمومی > اخبار 
سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6225
 کل بازدید : 1071469
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

مدیریت توسعه فناوری های سلامت دانشگاه علوم بهزیستی، فناوران و علاقه مندان را با مباحث کارآفرینی آشنا می کند

   مدیریت توسعه فناوری های سلامت  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پی برگزاری اینوتک سلامت 3 که امروز (شنبه ) روز پایانی را می گذراند،  فناوران و علاقه مندان را با مراحل و اقدامات گام به گام مورد نیاز برای کارآفرینی آشنا کرده و علاقه مندان را هدایت و کارگشایی می کند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، این اقدام ، با دعوت از اساتید ونخبگان و خبرگان حوزه های متعدد و سازمانهای ذیربط به حوزه تجهیزات پزشکی وتوانبخشی همچنین برقراری ارتباط مستقیم با صندوق های سرمایه گذاری خطر پذیر، افراد سیاست گذار و تاثیر گذاران و بازار سازان، مدیران موفق شرکت های دانش بنیان، مربیان و منتورهای با تجربه حوزه سلامت و مراکز رشد و پارک ها ی علم وفناوری انجام می شود.

    گفتنی است ،  رویداد ملی اینوتک سلامت 3  با هدف محوری کمک به توسعه اکوسیستم کارافرینی در حوزه سلامت و همگرایی میان نیروها و امکانات و تجربیات اقتصادی قابل توجه درحال برگزاری است .

   این رویداد مهم کارآفرینی و فناوری در حوزه سلامت توسط دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و انجمن جنین شناسی برگزار شده  و روز پایانی این رویداد شنبه 16تیر میباشد .

   برنامه ریزی و هدایت محور تجهیزات پزشکی وتوانبخشی این رویداد توسط دفتر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با مشارکت اعضا هیات علمی دانشگاه صورت گرفته است که تاکنون با استقبال تعداد زیادی از جوانان و صاحبان ایده وفناوران روبه رو شده است .

انتهای پیام /

 


١٢:١٠ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٢٢٢    /    تعداد نمایش : ١٠٩٨خروج
سایت دانشگاه|نقشه سایت|درباره دانشگاه|آرشیو اخبار دانشگاه|تماس با دانشگاه|فرم پرسش

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved.دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی