دنیا آیینه ای است که به هر کس بازتاب چهره اش را می نمایاند. سقراط
صفحه اصلي > سایت اطلاع رسانی روابط عمومی > اخبار 
جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5707
 کل بازدید : 1068332
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

طرح ملی "ارزیابی سریع از وضعیت مصرف مواد در ایران در سال 1397" با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اجرا می شود

   طرح پژوهشی " ارزیابی سریع از وضعیت مصرف مواد (RSA) در ایران در سال 1397 " توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در 31 استان کشور  اجرا  می شود.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، به همین منظور ، کارگاه آموزشی پرسشگران با حضور مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه علوم بهزیستی ، و پژوهشگران در سالن ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

    دکتر " امیرمسعود عرب " معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در ابتدای این کارگاه، با تاکید بر پویایی و خاص بودن مسائل اجتماعی، آمادگی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را برای همکاری در حوزه اعتیاد اعلام کرد.

    دکتر "حمید صرامی" دبیر کمیته تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر در ادامه این نشست،  با تاکید بر پیچیدگی، ابهام، بی‌ثباتی و غیرقطعی بودن مسائل اجتماعی و به طور خاص" اعتیاد" ، نقش و جایگاه این طرح را در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در این حوزه، منوط به دسترسی سریع به اطلاعات صحیح و به روز دانست.

     دکتر "حسن رفیعی " عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مجری این طرح پژوهشی ،  در ادامه این کارگاه، به ارائه فرآیند اجرای طرح و آموزش شیوه‌نامه‌های تهیه‌شده پرداخت و سناریوهای طراحی شده با همراهی مشارکت‌کنندگان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

    لازم به ذکر است که این طرح پژوهشی با حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر و با همکاری دو گروه آموزشی " رفاه اجتماعی " و " مددکاری اجتماعی " دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در 31 استان کشور اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام /

 


١٢:١٤ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٢٢١    /    تعداد نمایش : ١٣٠٤خروج
سایت دانشگاه|نقشه سایت|درباره دانشگاه|آرشیو اخبار دانشگاه|تماس با دانشگاه|فرم پرسش

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved.دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی