چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اعزام تیم های درمانی چند تخصصی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی به مناطق کم برخوردار استان تهران

   تیم های درمانی چند تخصصی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، طی دو روز گذشته به روستای حمامک شهرستان پاکدشت و محله باغ آذری جنوب تهران، جهت ارائه خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی، اعزام شدند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مرکز بسیج جامعه پزشکی، تیم های درمانی متشکل از متخصصان مغز و اعصاب، بیماری های عفونی و روانپزشکی، پزشک عمومی، و همچنین کارشناسان روانشناس بالینی، مشاور خانواده، کاردرمانی، گفتاردرمانی، تغذیه، مامائی، پرستاری و آموزش سلامت، با استقرار در مدرسه روستای حمامک، خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی به روستائیان حمامک ارائه دادند.

    این گزارش همچنین حاکیست، تیم متخصصان قلب و عروق، روانپزشکی، پزشک عمومی، روانشناس بالینی، مشاور خانواده، کاردرمانی، مامائی، بینایی سنجی و شنوایی شناسی، نیز با استقرار در مسجد حضرت امیرالمومنین (ع)  محله باغ آذری، به بیش از 200 تن از اهالی این محله خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی ارائه دادند.

   متخصصان شرکت کننده در این اردوهای جهادی، در قالب اجرای طرح شهید دکتر رهنمون و اعزام تیم های درمانی چند تخصصی به مناطق محروم و کم برخودار و به مناسبت ایام ا... دهه فجر، با همکاری و مشارکت بیمارستان های روانپزشکی رازی و  توانبخشی رفیده، کلینیک های اسماء و نظام مافی (مراکز تابعه دانشگاه علوم بهزیستی)  اعزام شدند.

انتهای پیام/

تهیه خبر: محمدپناه

 


٠٩:٥٠ - شنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٧٨٣    /    تعداد نمایش : ١٠١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج