چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در بیمارستان توانبخشی " رفیده " برگزار شد

گالری تصاویر

   هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، صبح امروز (دوشنبه) با حضور رئیس و معاونان این دانشگاه و مسئولان بیمارستان تخصصی توانبخشی "رفیده "، در سالن اجتماعات این بیمارستان تشکیل جلسه داد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با توجه به اینکه مقرر شده است تا نشست های هیات رئیسه، به نوبت در بیمارستان ها و کلینیک های تحت پوشش دانشگاه برگزار شود، جلسه امروز هیات رئیسه نیز در بیمارستان توانبخشی رفیده و با حضور رئیس، معاونان و مدیران این بیمارستان فوق تخصصی برگزار شد.

    همچنین مقرر شده بود که با برگزاری نشست های هیات رئیسه در بیمارستان ها و دیگر مراکز پزشکی – توانبخشی تحت پوشش دانشگاه، بخشی از موارد دستور جلسه، به مسایل و مشکلات همان بیمارستان و یا مرکز میزبان اختصاص یابد که نشست امروز هیات رئیسه نیز ضمن بررسی مسایل و مشکلات بیمارستان توانبخشی رفیده، پرداخت معوقه های کارکنان این بیمارستان را در اولویت امور اجرایی قرار داد و بر اجرای آن طی روزهای آتی تاکید کرد.

   " آموزشی شدن بیمارستان توانبخشی رفیده "، موضوع دیگری بود که اعضای هیات رئیسه نسبت به آن تاکید کرده و مقرر داشتند که تیمی مرکب از سه معاون آموزشی، توسعه و درمان دانشگاه با مدیران واحدهای ذیربط، به طرق مختلف این موضوع را پیگیری کنند.

   هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین در این نشست، با آگاهی از اقدامات انجام شده برای اتمام و آماده سازی پروژه " نظام مافی " در مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی) جهت افزایش تخت های بستری بیماران اعصاب و روان، تاریخ پنجم اسفندماه را برای آغاز بهره برداری از این بخش با حضور مسئولان وزارت بهداشت اعلام کرد.

   لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت، با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در حوزه های " رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی" می پردازد.

   اعضای هیات علمی و متخصصان در رشته های پزشکی و توانبخشی این دانشگاه مانند " کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، مددکاری اجتماعی، روانشناسی، مشاوره خانواده، سالمند شناسی و همچنین روانپزشکی، روانشناسی بالینی و پرستاری توانبخشی " از طریق دو بیمارستان تخصصی و دو کلینیک پزشکی – توانبخشی، انواع خدمات حوزه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٣:٥٠ - دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٧٤٠    /    تعداد نمایش : ٩٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج