چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

سامانه معاونت مشارکت های اجتماعی وزارت کشور تا دو هفته آینده در دسترس سازمان های مردم نهاد قرار می گیرد

«گالری تصاویر»

  معاون مشارکت های اجتماعی وزارت کشور عصر روز چهارشنبه در مجمع عمومی شبکه ملی توانبخشی که با حضور مدیران سازمان های غیردولتی حوزه توانبخشی کشور در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد، از افتتاح سامانه این معاونت تا دو هفته آینده برای ثبت و تکمیل اطلاعات تمامی سازمان ها و تشکل های غیردولتی ، تسهیل و تسریع در ارائه انواع خدمات به این سازمان ها خبر داد.

 

 

   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دکتر " اکبری" یکی از مهمترین اقدامات در رسیدگی و تامین رفاه حداکثری برای جامعه را در حضور مردم و سازمان های مردم نهاد و خیریه ها در صحنه دانست .

   دکتر اکبری با تاکید بر اینکه راه توسعه پایدار نیز  از طریق فعال کردن سازمان های مردم نهاد امکانپذیر است ، افزود: این ، یکی از دغدغه های کشور و از وظایف ما است که به فعالیت بیشتر و بهتر سازمان های غیردولتی کمک کنیم و به عنوان خادم و پشتیبان در کنار سازمان های مردم نهاد باشیم چرا که این سازمان ها می توانند بزرگترین بار را از دوش حاکمیت و نظام بردارند.

     وی به جایگاه سازمان های مردم نهاد در التیام درد دردمندان جامعه اشاره کرد و گفت: بر ما نیز وظیفه است تا این فعالیت را تسهیل کنیم و تلاش داشته باشیم تا هیچ دغدغه قانونی ، تشکیلاتی و بروکراتیک برای سازمان های مردم نهاد بوجود نیاید.

    وی همچنین در پایان این نشست ، بخشی از وقت خود را به پاسخ سئوالات و مشکلات مدیران سازمان ها و تشکل های غیر دولتی شرکت کننده اختصاص داد که بیشتر آنها مربوط به چگونگی دریافت مجوزها از وزارت کشور و پروسه طولانی آن بود.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١١:٠٦ - پنج شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١١٩٨٣    /    تعداد نمایش : ١١٩٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج