چاپ        ارسال به دوست

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه تاکید کرد:

استفاده از توان شبکه ملی سمن‌های توانبخشی ایران

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اولین جلسه شبکه ملی سمن‌های توانبخشی در سال 97 با مشارکت دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه دکتر توکلی رئیس دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای همکاری با شبکه ملی توانبخشی اعلام آمادگی کرد و افزود: برای استفاده از توان انجمن‌ها و سمن‌های عضو شبکه ملی توانبخشی برنامه‌های گسترده‌ای داریم و بنا داریم همکاری‌های مشترکی را تدارک ببینیم.

دکتر توکلی گفت: برگزاری چندین کارگاه آموزشی و سمینار یکی از برنامه‌های ما در سال 97 است.

دکتر داریوش نسبی تهرانی رئیس شبکه ملی توانبخشی در این جلسه گفت: شبکه ملی سمن‌های توانبخشی موضوع نوینی است که قبلا تجربه نشده و در حال ثبت و اخذ مجوز آن از وزارت کشور هستیم.

دکتر تهرانی تصریح کرد: بیش از 60 انجمن و سمن عضو شبکه هستند. ایجاد شبکه ملی توانبخشی برای وزارت کشور و سازمان‌های مرتبط تجربه جدیدی است. بنا به خواست وزارت کشور مجبور شدیم تغییراتی را در اساس‌نامه شبکه ایجاد کنیم.  

 

جلسه شبکه ملی سمن‌های توانبخشی با حضور نمایندگان و مدیران، انجمن ام اس ایران، انجمن آلزایمر، خانواده ناشنوایان، انجمن سالمندان، انجمن علمی گفتاردرمانی ایران، انجمن حمایت از بیماران روانی، انجمن صرع ایران، موسسه کشوری فرشتگان دیوار 47 و انجمن اتیسم صبح امروز در سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد.


١٠:١١ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١١٥٩٥    /    تعداد نمایش : ١٢١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج