چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی:

مدیران گروه‌های آموزشی سال آینده منصوب می‌شوند

معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام اینکه مدیران گروه‌های آموزشی سال آینده منصوب می‌شوند، گفت: همکاری اعضای هیئت علمی در اجرای بسته‌های  طرح تحول در ارتقا شغلی و علمی آنان موثر است.

 آرش میراب زاده  معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در جلسه ریاست دانشگاه با معاون آموزشی و مدیران گروه‌های آموزشی و مراکز تحقیقاتی گفت: بسته‌های تحول آموزشی بسیار مهم و ضروری هستند، پیش از این، اهمیت این بسته‌ها در جلسه‌ای با حضور رییس دانشگاه بررسی شده است.

میراب‌زاده افزود:  معاونت آموزشی قصد دارد فرایند اجرای کامل این بسته‌ها را با مشارکت تمامی اعضای هیئت علمی دانشگاه تسهیل کند.

وی در ادامه اظهار داشت: بسته‌های طرح تحول برای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به عنوان متولی امر توانبخشی کشور اهمیت ویژه‌ای دارد. لازم است بسته‌های طرح تحول هر چه سریعتر فعال شوند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تاکید کرد: همکاری اعضای هیئت علمی  با بسته‌های  طرح تحول در ارتقا آنان و ثبت به عنوان همکاری با  سیستم آموزشی  لحاظ می‌شود.

وی ادامه داد: آموزش با کیفیت بالا، اولویت اصلی و مهم  دانشگاه است و پرداختن به بسته‌ها در کنار آموزش انجام می‌گیرد.

میراب‌زاده از انتساب مدیران گروه‌ها در سال  آینده خبر داد و افزود: باید  راهکار مناسبی برای اعلام نیاز در جذب نیروهای جدید  تهیه و تدوین شود.

خانم شکوه مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در این جلسه گفت:  هدف نهایی انجام بسته‌های طرح تحول  بالارفتن پاسخگویی و عدالت در جامعه است. هدف از پرداختن به بسته‌های طرح  تحول عملیاتی کردن آنها درگروه‌های آموزشی است.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی افزود: این بسته‌ها بر اساس یک برنامه بالادستی تهیه شده و در آن از سیستم IPOCC استفاده شده است.

وی ادامه داد: در مجموع 12 بسته طراحی شده که 11مورد مربوط به دانشگاه‌ها و یک مورد مربوط به وزارتخانه است. هربسته شامل چند سیاست است که گروه‌ها براساس نیازسنجی وتوانمندی‌های خود در آن فعالیت می‌کند. 

تهیه و تنظیم : حسنی - پیرهادی

 


١٤:٣٢ - شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١١٤٩٦    /    تعداد نمایش : ١٢٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج