چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

پژوهشگر مرکز تحقیقات اعتیاد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، رتبه دوم جشنواره آثار برتر در حوزه اعتیاد را کسب کرد

   دکتر "محمد حسن فرهادی" پژوهشگر مرکز تحقیقات سوءمصرف و وابستگی به مواد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، رتبه دوم دوازدهمین جشنواره آثار برتر مکتوب در حوزه مبارزه با مواد مخدر، روان‌گردان‌ها و پیش‌سازها را کسب کرد.

   جشنواره آثار برتر مکتوب در حوزه مبارزه با مواد مخدر، روان‌گردان‌ها و پیش‌سازها هر سال توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می‌شود. در جشنواره امسال، از 921 اثر ارسالی به دبيرخانه جشنواره شامل 166 طرح پژوهشی، 270 پايان‌نامه‌ كارشناسي ارشد و دكترا، 110  كتاب و 375  مقاله كه از سال 1393 تا مهر ماه سال 1396 تولید و چاپ شده بودند، مجموعاً پانزده اثر پس از داوری و ارزیابی به عنوان آثار برتر در عرصه كتاب، پژوهش، پايان‌نامه و مقاله، برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر "محمد حسن فرهادی" که با رساله دکتری خود تحت عنوان "بررسی شبکه‌های عصبی مربوط به پردازش تصاویر القاء کننده خشم و اندوه در سوء‌مصرف کنندگان مت‌آمفتامین و گروه کنترل با استفاده از fMRI" در این جشنواره شرکت کرده بود، حائز رتبه دوم در بخش پایان نامه دکترا شد و از وزیر کشور لوح تقدیر دریافت کرد.

    مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره آثار برتر مکتوب در حوزه مبارزه با مواد مخدر، روان‌گردان‌ها و پیش سازها، روز سه‌شنبه (17 بهمن ماه) با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور، و مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر و جمعي از پژوهشگران حوزه اعتیاد در مجموعه فرهنگي شقايق برگزار شد.

   گفتنی است ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دارای هشت مرکز تحقیقات از جمله مرکز تحقیقات سوءمصرف و وابستگی به مواد است که نخستین مرکز تحقیقات اعتیاد در کشور می باشد و تاکنون در اجرای پروژه های ملی در حوزه اعتیاد مشارکت فعال داشته است.

انتهای پیام /


١٦:٣٠ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١١٣٧٩    /    تعداد نمایش : ١١٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج