چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

بازدید رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از مرکز روزانه آموزشی و توانبخشی ضایعه نخاعی مولوی

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز دوشنبه با حضور در مرکز روزانه آموزشی – توانبخشی ضایعه نخاعی مولوی ، از بخش های مختلف این مرکز دیدن کرد و از نزدیک با نحوه مدیریت مرکز که توسط کم توانان (معلولان) انجام می شود، آشنا شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دکتر " محمد کمالی " در این برنامه که توسط جمعی از دانشجویان مدیریت توانبخشی همراهی شدند، از نحوه پذیرش ، چگونگی تشکیل پرونده ، ارزیابی مددجویان و اقداماتی که توسط تیم توانبخشی برای مددجوها انجام می شود، آگاهی یافت.

    وی در سخنان کوتاهی، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مدیران و مدیریت موفق آنان، گفت: این مرکز ، یکی از نمونه های موفق مدیریت کم توانان بر خواسته ها و نیازهای خویش است که به شکل عملی و کاربردی در این واحد نمود پیدا کرده است .

    دکتر کمالی افزود: این مرکز، به عنوان یکی از نمونه های موفق از مدل مدیریت کم توانان می تواند الگویی برای سایر سازمان های مردم نهاد باشد.

    پیش از سخنان رئیس دانشگاه ، " ضرابی " مدیر عامل مرکز حمایت از معلولان ضایعات نخاعی ایران ضمن خیر مقدم به حضار و تشکر از حضور ارزشمند رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اظهارداشت:  دکتر کمالی یکی از چهره های ماندگار در عرصه توانبخشی و از ذخایر کشورمان در این حیطه می باشد و حضور ایشان بر مسند ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، بسیار باعث شور و شعف در جامعه توانبخشی و NGO های حوزه ی معلولان شد. یقین داریم که همچون گذشته ، منشا خیر و برکات فراوانی برای جامعه توانبخشی و تمامی افراد ذیربط خواهد بود.


انتهای پیام /

 


٢٢:٣٤ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١١٣٧١    /    تعداد نمایش : ١٠٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج