چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

برنامه جذب دستیار پژوهش (پزشک/داروساز/دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی) اجرا می شود

   معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، برنامه جذب دستیار پژوهش ( پزشک/ داروساز/ دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی ) در مراكز تحقيقاتي مصوب این وزارت را در دستور کار خود قرار داده است.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت طی نامه ای خطاب به کلیه معاونان پژوهشی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان‌های وابسته ، جزئیات مربوط به اجرای این مصوبه را نیز تشریح کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسمه تعالي

کلیه معاونین محترم پژوهشی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی/ سازمان‌های وابسته (...) 

      باسلام و احترام، به استحضار می‌رساند، معاونت تحقیقات و فناوری در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان (مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی- سال ۱۳۹۱) از آذر‌ماه سال ۱۳۹۳ با مصوبه شورای معاونان وزارت بهداشت و هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت، برنامه جذب دستیار پژوهش (پزشک/داروساز/دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی) در مراكز تحقيقاتي مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي را در دستور کار خود قرار داده است.

    همچنین با هماهنگی دفتر ثبت‌نام و توزیع پیام‌آوران بهداشت وزارت متبوع، در تیرماه ۱۳۹۴ برنامه جذب دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی را آغاز نموده است که اطلاعات کامل آن در سامانه برنامه به نشانی ttp://rap.hbi.ir   آمده است.

    خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا مشخصات برنامه و سامانه ثبت‌نام آن به نحو مقتضی به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آن دانشگاه اطلاع‌رسانی شود و مراکز تحقیقاتی مصوب اقدامات لازم برای تشویق واجدین شرایط برای ثبت‌نام در این برنامه را انجام دهند (طبق برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۶، تهیه خبر بر روی وبگاه دانشگاه و ارسال نامه به کلیه دانشکده‌‌ها/مراکز تحقیقاتی توصیه می‌شود).

    لازم به ذکر است ، در حال حاضر ستاد نیروهای مسلح با جذب دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی استان تهران، استان گیلان، استان مازندران، استان قم، استان قزوین، استان سمنان، استان مرکزی، استان زنجان، استان البرز، استان اصفهان، شهر تبریز، شهر شیراز و شهر مشهد موافقت نکرده است و اطلاع‌رسانی در دانشگاه‌‌های شهرهای مذکور می‌بایست با هدف جذب متقاضیان در مراکز سایر دانشگاه‌ها انجام گیرد. هرگونه تغییر در پذیرش شهرها در خبرهای صفحه نخست سامانه برنامه درج و به روزرسانی خواهد شد.

انتهای پیام /


١٣:٠٦ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٧٣٣    /    تعداد نمایش : ٨٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج