چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

سرپرست جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی معرفی شد

   سرپرست جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه ( ۱۵ مهرماه جاری ) طی مراسمی با حضور ریاست دانشگاه ، مسئول دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، معاون دانشجویی- فرهنگی، نمایندگان سازمان بسیج دانشجویی تهران و جمعی از دانشجویان، معرفی شد.

   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، این مراسم بمناسبت معرفی "میلاد ویسی " سرپرست جدید بسیج دانشجویی و تقدیر از خدمات "سیدرضا طاهرزاده " سرپرست پیشین ، در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

   دکتر "حمید رضا خرم خورشید" رییس دانشگاه در این مراسم با تشکر و تقدیر از زحمات "سیدرضا طاهر زاده " مسئول پیشین بسیج دانشجویی ، بر اهمیت عملکرد تشکل های دانشجویی از ابتدای انقلاب تا به امروز و نقش تشکل های دانشجویی در تحقق اهداف انقلاب اسلامی تاکید کرد.

   وی در ادامه گفت: کار تشکیلاتی در دل دانشگاه ها آغاز می شود و در تشکیلات چگونگی برخورد با مسئولان، رعایت سلسله مراتب و تجارب متعدد دیگر  بعد از فارغ التحصیلی با دانشجویان همراه خواهد بود که این مهم ارمغان کار تشکیلاتی است .

   ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، با مقایسه تشکل های حال حاضر و زمان قبل از انقلاب اسلامی افزود: خوشبختانه مسئولان امروز دانشگاه ها انقلابی هستند و امیدواریم تشکل بسیج دانشجویی که به عنوان بازوی انقلابی و کمکی در دانشگاه است در سطح دانشگاه با برنامه های متنوع دانشجویی و فرهنگی با کیفیت بالاتر و هزینه های پایین تر رسالت اصلی بسیج را عهده دار شود.

******

   حجت السلام و المسلمین سید "وحید معتمدی" ریاست دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه  با توجه به کلام امام خمینی(ره) ، بر تفکر بسیجی که دارای استراتژی راهبردی است تاکید نمود و گفت: داشتن تفکر بسیجی در غالب تشکل، هدف اصلی است و باید دانشگاهیان اعم از دانشجو تا انجمن ها و سایر سطوح دانشگاه با تفکر بسیجی عهده دار مسئولیت های خود باشند و خود را در گام اول ، بسیجی بدانند .

    وی ضمن قدردانی از زحمات مسئول سابق بسیج دانشجویی ، برای مسئول جدید آرزوی توفیق روزافزون نمود و  خواستار ارتباط بیشتر بسیج دانشجویی  با دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، تقویت ارتباط بسیج دانشجویی با اساتید و ‌ارتقای عملکرد بسیج دانشجویی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی شد.

******

   "پورمیرزایی " نماینده سازمان بسیج دانشجویی تهران در ادامه مراسم با اشاره به جملات امام خمینی(ره) درخصوص بسیج ، گفت: تشکل بسیج به فرمایش ایشان، کاری ارزشمند است که باید تشکل بسیج به اهداف کلانی همچون رسیدن به حکومت جهانی اسلام، کمک به کارآمدی نظام، حل مشکلات کشور در سطوح گوناگون بیاندیشد.

    وی ضمن قدرردانی از زحمات طاهرزاده  مسئول سابق و آرزوی موفقیت برای "میلاد ویسی " مسئول جدید بسیج دانشجویی ، به منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: گسترش عدالت خواهی و گفتمان سازی در قالب کرسی های آزاداندیشی توسط بسیج دانشجویی ، افزایش بصیرت و قدرت تحلیل سیاسی از موضوعاتی است که تشکل بسیج باید آن را در مطالبات و اهداف خود عملیاتی کند.

     ******

    دکتر "مسعود فلاحی خشکناب " معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در این مراسم گفت: در تشکل ارزشمندی مانند بسیج، اعمال و نیات باید با هم قوت بگیرند زیرا کار خدایی کردن در تشکل بسیج، مقدس و معناداراست و امیدواریم بسیج با تعامل با دیگر تشکل های دانشجویی ، و با حفظ رقابت و دوری از خشونت ها به ارتقای اهداف بسیج بیاندیشد.

******

     در ادامه این مراسم ، "سیدرضا طاهرزاده " دانشجوی سال آخر رشته مددکاری و مسئول سابق بسیج دانشجویی ضمن ارائه گزارشی در غالب کلیپ های گوناگون گفت: شورای مرکزی، کانون دانشجو سلام، نشریات گوناگون دانشجویی، تشکیل شورای پژوهشی با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، اردوهای جهادی ، تیربون آزاد با همکاری صداو‌سیما، کارگاه های پژوهشی، رادیو دانشجو، ایجاد شوراهای تشکیلاتی، ارائه طرح های خلاقانه و فروش طرح های برتر، کارگاه توانمندسازی، کارگاه اخلاق حرفه ای، تشکیلاتی و سایر مباحث از موضوعاتی بود که در دوره مسئولیت اینجانب در بسیج دانشجویی عملیاتی شد که خوشبختانه بسیاری از این طرح ها برای اولین بار در دانشگاه انجام شد.

     وی افزود: تجربه این فعالیت نشان داد ، عدم آشنایی تشکل ها با ساختار دانشگاه ، عدم دغدغه مندی و نگاه غیرتخصصی برخی از افراد در شورای فرهنگی و یا مشغله بیش از حد اساتید در جلسات شورای فرهنگی  ، تمرکز فرهنگی را از آنها دور می کند و از سویی عدم نظارت بر اجرای مصوبات ، از موضوعاتی است که اگر برطرف شود ، می توانیم شاهد تغییرات ارزشمندی در برنامه های تشکل ها و برنامه های فرهنگی دانشگاه باشیم.

    مسئول سابق بسیج دانشجویی ضمن تشکر از حمایت ریاست دانشگاه ، نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونت فرهنگی ، خواستار حمایت هر چه بیشتر متولیان فرهنگی دانشگاه در سایر برنامه های دانشگاه شد.

    وی افزود: امیدواریم مسئولان جدید بسیج دانشجویی با حمایت متولیان دانشگاه  در راستای تداوم ارزش ها و اهداف تشکل بسیج گام بردارند.

انتهای پیام /

تهیه خبر: گلرخ

تهیه و تنظیم عکس : دخیلی - قنبری


١١:٤٨ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٧٢٩    /    تعداد نمایش : ١٣٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج