چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

کلینیک " زانو و آرترز " بیمارستان توانبخشی رفیده راه اندازی شد

    کلینیک " زانو و آرترز " بیمارستان توانبخشی " رفیده " تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افتتاح ، و فعالیت آن توسط دکتر " مسعود صابری " متخصص ارتوپدی و فلوشیپ از آلمان ، آغاز شد.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی بیمارستان رفیده، " انجام اعمال جراحی مفصل زانو ( شامل : تعویض کامل مفصل زانو TKA ، جراحی منیسک و قدام صلیبی به روش بسته آرتروسکوپیک ، انواع اصلاح کجی های استخوانی اطراف زانو و مچ پا ) " از جمله فعالیت های کلینیک مجهز زانو و آرتروز بیمارستان توانبخشی رفیده است .

    این گزارش همچنین حاکیست که بیماران می توانند برای ورود به سیستم نوبت دهی کلینیک تخصصی زانو و آرتروز بیمارستان توانبخشی رفیده و استفاده از امکانات پزشکی و توانبخشی آن ، با واحد پذیرش کلینیک با شماره تلفن 02123570 تماس بگیرند .

    بتازگی اولین عمل جراحی بازسازی ACL بعنوان یکی از پیشرفته ترین تکنیک های توانبخشی سریع در بیماران بخصوص ورزشکاران ، به صورت بسته ( آرتروسکوپی )  در اتاق عمل بیمارستان توانبخشی رفیده  با موفقیت انجام شده است.

    گفتنی است ، بیمارستان توانبخشی رفیده ، یکی از چند بیمارستان و مرکز درمانی و توانبخشی مجهز تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که با تیم کاملی از متخصصان و اعضای هیات علمی و بکارگیری آخرین روش های علمی و تخصصی، انواع خدمات توانبخشی ، ویژه سالمندان ، ویژه بیماران ام اس و ...  را زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، به بیماران و مددجویان ارائه می دهد.

انتهای پیام /

تهیه خبر: شفیعی

 


١٨:١٥ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٣٤    /    تعداد نمایش : ٩٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج