چاپ        ارسال به دوست

تمدید ثبت اطلاعات در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان خرداد ۹۶

    ثبت اطلاعات تمامی دانشجویان مقاطع تحصیلی دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۹۵ در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان خردادماه تمدید شد.
     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا،  همه دانشجویان مقاطع تحصیلی (اعم از کارشناسی –کارشناسی ارشد-دکتری عمومی-دکتری تخصصی) سال ۹۵ دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، به منظور بررسی سلامت روان، می بایست پرسشنامه ارزیابی بالینی که تحت عنوان C.A.Q-۱۶۰  طراحی و در سامانه جامع پایش سلامت روان به آدرس http://۵.۶۳.۱۵.۳۱/consul/default.jsp موجود می باشد، را به طور آنلاین تکمیل کنند.
    این گزارش تاکید کرده است، با عنایت به تمدید مهلت و الزام آن از طرف وزارت متبوع،  آندسته از دانشجویانی که تاکنون موفق به ثبت اطلاعات در سامانه نشده اند ، با ورود به سامانه الکترونیکی پایش جامع سلامت روان نسبت به تکمیل پرسشنامه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ اقدام کنند.
    این گزارش همچنین حاکیست، دانشجویان در قسمت نام دانشگاه: توانبخشی، و در قسمت کد کاربری: شماره دانشجویی و در قسمت رمزعبور : کد ملی خود را می بایست وارد کنند.
    در این گزارش تصریح شده است که براساس تعهدات حرفه ایی روانشناسان و مشاوران ، محرمانه بودن پاسخ ها در پرسشنامه مذکور به طور کامل رعایت می شود و پرسشنامه صرفا برای برنامه ریزی اقدامات پیشگیرانه درمان و ارتقای سلامت روان دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد.
   گفتنی است ، مرکز اداره مشاوره دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  به شماره ۲۲۱۸۰۰۰۹ آماده پاسخگویی به سوالات دانشجویان در این خصوص می باشد.
انتهای پیام/
تهیه خبر: ابراهیم نژاد


١٣:١٥ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٨٩    /    تعداد نمایش : ١١٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج