چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

40 عنوان کتاب چاپ اولی و تجدید چاپ شده دانشگاه علوم بهزیستی در نمایشگاه کتاب عرضه شده است

   مدیر اطلاع رسانی پزشکی و انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در محل غرفه این دانشگاه در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت : 197 عنوان کتاب در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته که 40 عنوان آنها چاپ اولی و تجدید چاپ شده هستند که با استقبال فوق العاده کارشناسان و متخصصان توانبخشی روبه رو شده است.

    دکتر" گیتا موللی " در گفت وگو با خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افزود : همکاران در غرفه دانشگاه ضمن فروش فوق العاده کتب دانشگاه علوم بهزیستی که در سه حوزه " توانبخشی ، سلامت روان و سلامت اجتماعی " تهیه و منتشر می شوند ، با توجه به نیاز دانشجویان و اساتید گروههای مختلف آموزشی دانشگاه بویژه در زمینه کتب لاتین ، خرید بسیار خوبی نیز از نمایشگاه داشتیم تا بتوانیم کتابخانه مرکزی دانشگاه را غنی تر از گذشته کنیم.

    وی ، پیشرفت حوزه نشر کتاب دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را طی دو سال اخیر بسیار محسوس دانست و گفت: خوشبختانه بازخورد دانشجویان و اساتید دیگر دانشگاهها که در کنگره های مختلف مانند گفتاردرمانی یا شنوایی شناسی شرکت کردند از انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی ، بسیار چشمگیر بود.

    دکتر موللی افزود،  مجموعه کتب مرجع " آزمون های زبان و گفتار، مجموعه هفت جلدی مداخلات زودهنگام زبان و گفتار که به سفارش وزارت بهداشت و زیر نظر مرکز تحقیقات اعصاب اطفال دانشگاه علوم بهزیستی تهیه شده است ، کتاب مرجع روانشناسی سلامت ، کتاب مهدکودک و پیش دبستانی مناسب کودک کم شنوا ، کتاب قوانین و مفاهیم دانش بنیان " از جمله کتب پرفروش در نمایشگاه کتاب بوده است .

    وی همچنین اظهارداشت:  کتب مربوط به اتیسم ، بیش فعالی ، اختلالات حسی و حرکتی ، مدیریت توانبخشی ، فیزیوتراپی ، ارتوپدی فنی ، سلامت در حوادث و بلایا و کتب حوزه ژنتیک ، که در غرفه دانشگاه علوم بهزیستی در نمایشگاه کتاب عرضه شده است ، کتاب های جدید و چاپ اولی هستند که با استقبال کارشناسان و متخصصان توانبخشی روبه رو شده اند.

   سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار " یک کتاب بیشتر بخوانیم " از 13 لغایت 23 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب تهران دایر شده است .

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


٠٩:٥١ - پنج شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٧٩    /    تعداد نمایش : ١٠٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج