چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

معاون اجتماعی وزارت بهداشت بر نقش و جایگاه خاص دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در حوزه سلامت اجتماعی تاکید کرد

    معاون اجتماعی وزارت بهداشت در دیدار معاون و مدیران امور اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، اعلام کرد: این دانشگاه می تواند به عنوان بازوی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت در حوزه سلامت اجتماعی فعالیت کند.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر "سید هادی ایازی" همچنین در این دیدار، بر اجتماعی کردن سلامت، تقویت همکاریهای بین بخشی، ایجاد خانه های مشارکت مردم ، ارتقای سطح سواد سلامت مردم و عدالت در سلامت تاکید داشت.

   دکتر"حسن رفیعی" معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز آمادگی این معاونت را برای فعالیت گسترده در حوزه سلامت اجتماعی، دستیابی به راهکارهای علمی در کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین ایجاد بستر مناسب جهت گسترش پایگاه های تحقیقاتی در این زمینه، اعلام کرد.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات در رشته های خاص سه حوزه سلامت ( رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی ) همچون " مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان، مددکاری اجتماعی، مشاوره و روانشناسی بالینی، سلامت در حوادث و بلایا، و همچنین روانپزشکی، روانشناسی، پرستاری توانبخشی و ... " ، ضمن تعلیم و تربیت نیروی متخصص، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: دادجو – نعیمی پور


١٧:٢٠ - پنج شنبه ١١ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٦٩٥    /    تعداد نمایش : ٨٠٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج