چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

نشست صمیمی اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

   نشست صمیمی دبیر و اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا؛ در این نشست دکتر دکتر "امیر مسعود عرب " رئیس دانشگاه با اشاره به نگاه ویژه مسئولان این دانشگاه به شورای صنفی دانشجویان، گفت: شورای صنفی می تواند در راستای کمک به دانشجویان موثر واقع شود، چرا که هدف اصلی مسئولان دانشگاه تلاش در جهت ارتقای اهداف عالیه دانشگاه و بالطبع افزایش امکانات و تجهیزات علمی، پژوهشی و رفاهی برای دانشجویان است.

    وی، با بیان اینکه دغدغه مسئولان دانشگاه حل مسائل و مشکلات دانشجویان است، ابراز امیداوری کرد: برگزاری چنین جلساتی به رفع مشکلات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی دانشجویان منجر شود تا دانشجویان با انگیزه بالاتر در راستای ارتقای علمی گام بردارند.

    وی همچنین با تاکید بر استفاده از ظرفیت های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در خصوص مهارت افزایی دانشجویان، افزود: شورای صنفی دانشجویان می تواند برای آموزش های مهارتی دانشجویان با دانشگاه همکاری داشته باشد و برای حضور حداکثری و مشارکت دانشجویان در برنامه های مختلف فعالیت کند ، و دانشگاه نیز درحد توان جهت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان همراهی و پشتیبانی های لازم را خواهد داشت.

******

    در ادامه این نشست، اعضای شورای صنفی دانشجویان در خصوص  مشکلات و چالش های پیش روی دانشجویان در زمینه های مختلف اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیت بدنی و رفاهی با ریاست دانشگاه به تبادل نظر پرداختند.

     اعضای شورای صنفی دانشجویان همچنین با ارائه نقطه نظرها و پیشنهادهای دبیر و اعضای منتخب شورای مرکزی و طرح مسائل و موضوعات مختلف، پیشنهاد دادند که اعضای شورای صنفی در جهت بهبود مسائل صنفی، رفاهی و فرهنگی و فوق برنامه از قبیل برنامه های ورزشی و تفریحی، سینما، درگاه پرداخت اینترنتی سامانه تغذیه، بررسی مشکلات بوفه دانشگاه، پیگیری  " طرح کافه تریا و کافه دانتیسم "  و ارتقاء و ساماندهی خدمات درمانی دانشگاه به دانشجویان، ارائه خدمات کمیته تحقیقات دانشجویی به صورت تخصصی تر به دانشجویان، برگزاری کلاس های آموزشی فوق برنامه برای دانشجویان مانند زبان و موسیقی اقدام کنند و در جلسات مستمر با ریاست دانشگاه، گزارش و پیشنهادهای خود را ارائه دهند.

    گفتنی است، وظیفه شورای صنفی دانشجویان که با نظارت و پشتیبانی معاونت فرهنگی- دانشجویی دانشگاه فعالیت می کند، انعکاس و پیگیری امور صنفی و رفاهی دانشجویان اعم از: امور آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیت بدنی، رفاهی، تغذیه و خوابگاه های دانشجویی از طریق مسئولان ذیربط دانشگاه و نظارت بر امور محوله می باشد.

انتهای پیام /

تهیه خبر: طیبی

 


١٠:٤٣ - سه شنبه ٨ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٩٤٦    /    تعداد نمایش : ٥٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج