چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از بازنشستگان و پیشکسوتان این دانشگاه تکریم کرد

گالری تصاویر

    ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت روز سالمندان و تکریم از بازنشستگان ، با حضور در محل کانون بازنشستگان این دانشگاه ، از اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان حاضر در محل کانون ، تکریم و تقدیر کرد.

    مهندس " علی تهرانی معتمد " رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفت وگو با خبرنگار وبدای این دانشگاه درباره حضور ریاست دانشگاه در محل کانون گفت: مهمترین پیام دیدار رئیس دانشگاه با اعضای هیات مدیره در محل کانون بازنشستگان ، برای جوانان و خصوصا دانشجویان ، این است که باید درهر شرایط و مقامی که هستیم ، قدردان بزرگترها و سالمندان جامعه خود باشیم و آن فرموده پیامبر گرامی اسلام در مورد لزوم احترام به بزرگترها را آویزه گوش خود کنیم.

    وی افزود: بازنشستگان در پاسخ به حضور دکتر"عرب " رئیس دانشگاه  در محل کانون بازنشستگان و اهدای با احترام شاخه های گل به اعضای هیات مدیره ، از ایشان قدردانی کرده و ابراز امیدواری کردند که حضورشان صحنه آموزشی برای دانشجویان در جهت آینده ای بهتر برای آنان در سایه احترام به بزرگترها و تجربیات آنان باشد.

    بگفته مهندس تهرانی، در این جلسه که در فضای صمیمانه ای برگزار شد، دکتر" امیرمسعود عرب " رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ابراز علاقه مندی کرد که از تجربیات بازنشستگان استفاده کند و با برگزاری جلسات با اعضای کانون بازنشستگان بتوانند روش تبادل و انتقال تجربه های بازنشستگان را مدون کنند.

    رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین گفت که اعضای هیات مدیره در این نشست صمیمی با ریاست دانشگاه ، درخواست هایی را با ایشان مطرح کردند و دکتر عرب نیز نسبت به این درخواست ها، قول همکاری داد.

    مهندس تهرانی درپایان این گفت وگو، " درنظر گرفتن مکان مناسب برای فعالیت های کانون بازنشستگان ، همکاری و پشتیبانی دانشگاه در برگزاری مجمع عمومی بازنشستگان و امکان استفاده آسان تر بازنشستگان از امکانات رفاهی و پزشکی – توانبخشی دانشگاه " را از جمله درخواست های بازنشستگان از رئیس دانشگاه عنوان کرد که دکتر عرب نیز نسبت به این درخواست ها قول همکاری داده است.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


٠٩:١٧ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٨٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج