چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

برگزاری نشست مشترک روسا و کارشناسان بخشIT دانشگاه و واحد IT بیمارستان توانبخشی رفیده

   رئیس دفتر حوزه ریاست دانشگاه با همراهی چند تن از کارشناسان بخشIT   دانشگاه ضمن بازدید از امکانات واحد IT بیمارستان توانبخشی رفیده ، نشستی با مسئول و کارشناسان  واحد IT بیمارستان برگزار کردند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی بیمارستان توانبخشی رفیده ، این برنامه با حضور دکتر "موسوی خطاط " رئیس دفتر حوزه ریاست دانشگاه، مهندس " امیر امینی" مسئول واحد NOC دانشگاه، مهندس "امیر علیزاده" کارشناس NOC دانشگاه، مهندس "معصومه شرفی" مسئول واحد IT بیمارستان توانبخشی رفیده و مهندس "سیامک سلطانعلی زاده" کارشناس IT بیمارستان اجرا شد. 

    در ابتدای این جلسه ، مسئول و کارشناس واحد IT بیمارستان ، ضمن بیان اهم فعالیت هایی که در سالهای اخیر در حوزه فناوری اطلاعات در بیمارستان توانبخشی رفیده انجام شده و چگونگی راه اندازی و اضافه شدن قابلیت های مختلف و بروزرسانی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های بیمارستان ، به موانع و مشکلات حوزه IT  بیمارستان ، اشاره کردند.

   در ادامه ،" موسوی خطاط " با خشنودی از کارهای انجام شده در بخش IT  بیمارستان رفیده و  پیشرفت های حاصل شده بلحاظ کمی و کیفی ، به بررسی و رسیدگی موارد مطرح شده پرداخت و راهکارهای مفید و ارزنده در جهت بهبود و افزایش راندمان حوزه فعالیت آی تی و ریز فعالیت های این بخش از بیمارستان توانبخشی رفیده ارائه داد.

    وی همچنین با اشاره به تجربیات خود در حوزه مدیریت IT و حساسیت های این بخش ، بر لزوم استفاده از آخرین تکنولوژی های روز در حوزه سلامت جهت آسانتر کردن و تسریع در کارهای روزانه بخش های مختلف بیمارستان تاکید کرد .

   موسوی خطاط با توجه به قابلیت های موجود در واحد IT بیمارستان توانبخشی رفیده، پیشنهاد داد که امکان بازدید مسئولان و کارشناسان دیگر مراکز پزشکی – توانبخشی تحت پوشش دانشگاه از امکانات IT بیمارستان رفیده فراهم شود و کارگاههایی با هماهنگی وزارت بهداشت برای کارشناسان این بخش، برنامه ریزی و اجرا گردد.

     در ادامه ، مهندس " امینی " مسئول واحد (NOC ) دانشگاه در جهت بروزرسانی مدیریت پروژه های واحد فناوری اطلاعات و واحد IT    بیمارستان رفیده ، به نکات ارزشمندی اشاره کرد و سپس با  بررسی  برنامه HIS در ارائه خدمات در بخش بستری ، فعالیت های توانبخشی ، امور اداری مانند ترخیص و همچنین چگونگی گزارش گیری های مختلف از این طریق ،  راهکارهای مفید برای رفع مشکلات ارائه شد.

   گفتنی است که در ادامه این برنامه، مسئولان و کارشناسان دانشگاه از قسمت های مختلف  واحد IT بیمارستان توانبخشی رفیده دیدن کرده و در جریان اجرای برنامه ارتقای اتاق سرور و ایجاد دیتاسنتر مطابق با استانداردهای جهانی قرار گرفتند.


انتهای خبر/

تهیه خبر و عکس : شفیعی

 


١٥:٠٨ - شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١١٨١٠    /    تعداد نمایش : ٨٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج