چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اجرای تئاتر موزیکال " هنرمند کوچک " با موضوع تئاتر درمانی و موسیقی درمانی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

   تئاتر موزیکال " هنرمند کوچک " با نقش آفرینی کودکان طیف اتیسم و با موضوع تئاتر درمانی و موسیقی درمانی  به پشتیبانی اداره  تعالی فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی – دانشجویی در سالن آمفی تئاتر شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، این تاتر  با حضور دکتر " محمد کمالی "، " دکترحسن شاکری" معاون فرهنگی دانشجویی ، جمعی از اساتید و دانشجویان و تعدادی  از هنرمندان کشور داود اسداله پور، حمید کیانیان و محمدعلی نعمت زاده قهرمان سابق تیم ملی برگزار شد.

     دکترکمالی ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این برنامه اظهارداشت : امیدوارم که این کودکان و بزرگسالان دارای معلولیت بتوانند هرچه زودتر به جامعه برگردند و  مابتوانیم  فضایی فراهم نمائیم که این کارهای علمی و فرهنگی رابیشتر انجام بدهیم و این فضا را بسط وگسترش دهیم و درآینده شاهد استقبال بی نظیری در این حوزه باشیم.

     " امیرفرزام دهنوی" نویسنده و کارگردان تئاترموزیکال هنرمند کوچک در این برنامه گفت : این برنامه با نقش آفرینی کودکان هنرمند گروه آوای مهر باهمراهی دکتر کاوه مقدم و همکاری هنرمندان کانون تماشا معاونت فرهنگی دانشجویی باهدف افزایش مهارت های اجتماعی ، برقراری روابط مفید  مؤثر با دیگران و پذیرش مسؤلیت های اجتماعی درمهارت هایی که بیشتر در زمینه خود یاری کودکان اوتیسم بوده است اجرا شد.

    گفتنی است؛  این برنامه با هنرنمایی کودکان طیف اتیسم به صورت اجرای تئاتر و موسیقی برگزار شد و با اهدای جوایزی از سوی  رئیس و  معاون فرهنگی دانشجویی داشگاه پایان یافت.

تمام /

تهیه خبر: طیبی

 


٢٣:٣٥ - سه شنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١١٧٩٠    /    تعداد نمایش : ٨٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج