چاپ        ارسال به دوست

دکتر کمالی:

آیین‌نامه تاسیس مراکز جامع توانبخشی در حال اصلاح است

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر محمد کمالی گفت: بر اساس ماموریتی که از سوی وزیر محترم بهداشت در خصوص اصلاح آیین‌نامه تاسیس مراکز جامع توانبخشی به این‌جانب محول شد، جلسات منظمی با حضور نمایندگان انجمن‌های علمی رشته‌های توانبخشی برگزار و طی آن با درنظر گرفتن جمیع جوانب مواردی که نیاز به اصلاح داشت، اصلاح شد.

وی افزود: اقدامات لازم برای اصلاح موادی از آیین نامه تاسیس مراکز جامع توانبخشی که محل مناقشه بود، در حال انجام است و به زودی اصلاحات لازم اعمال می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تاکید کرد: سعی بر این است، آیین‌نامه اصلاح شده را در اولین فرصت با معاونت درمان وزارت بهداشت مطرح و اصلاحات مورد نظر جمع بندی شود تا برای ابلاغ به وزیر بهداشت تقدیم کنیم. همکاران در حوزه توانبخشی مطلع باشند که دغدغه‌های ایشان و موارد نیازمند اصلاح با کمک نمایندگان آنان در انجمن‌های علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

در پایان رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از تمامی همکاران توانبخشی تقاضا کرد که دغدغه‌های خود را از مجاری معتبر و از مسیر انجمن‌های علمی توانبخشی به کمیته مزبور منتقل کنند.

 


١٠:٣٢ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١١٥٩٨    /    تعداد نمایش : ١٠٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج