چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک سال نو رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با صدور پیامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه در پیشبرد اهداف سلامت جامعه، فرا رسیدن سال نو را  تبریک و تهنیت گفت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن پیام دکتر محمد کمالی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار طبیعت نوید بخش شکفتن شکوفه‌‌ها و رویش جوانه‌هاست و زمینه‌ساز تحول در زندگی مادی و معنوی انسان‌هاست. نوروز این آیین کهن و اصیل ایرانیان همواره  پیام آور آینده‌ای بهتر بوده و هست. نوروز و جشن سال نو فرصتی برای تعمق و تفکر برای تحول و رشد شخصی و اصلاح امور کاری و اجرایی است.

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با تلاش وافر کارکنان، دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم در سال 96 شاهد رشد و تعالی و افتخار آفرینی در حوزه سلامت جامعه بود، امیدوارم این تلاش در سال جدید باعث توسعه هر چه بیشتر دانشگاه و رشد و شکوفایی شده و برگ زرین دیگری به افتخارات مان افزوده شود.

رویکرد جدید دانشگاه در سال 97 قدم نهادن در مسیر یک دانشگاه پویا و کارآفرین است، امیدوارم با آغاز سال جدید و با همکاری و همدلی کارکنان بتوانیم اهداف و سیاست‌ها و نگرش جدید دانشگاه را جامعه عمل بپوشانیم.

این‌جانب ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز فرخنده سال ۱۳۹7، برای همه ایرانیان بویژه همکاران و همراهان، سالی سرشار از پیروزی، بهروزی ، سلامت و موفقیت در سایه الطاف الهی آرزومندم.

دکتر محمد کمالی


١٠:٢٢ - پنج شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١١٥٥١    /    تعداد نمایش : ١٢١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج