چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

دومین اطلاعیه ستاد استقبال، تدفین و تشییع شهداء گمنام دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منتشر شد

   ستاد استقبال، تدفین و تشییع شهداء گمنام دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (پنجشنبه) دومین اطلاعیه را در ارتباط با مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منتشر کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، متن کامل این اطلاعیه بشرح زیر است:

بسم ربّ شهدا والصدیقین

 پس از انتشار اطلاعیه اول ستاد دانشجویی استقبال ، بسیاری از دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه خواستار حضور موثر در برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهداگمنام دانشگاه شده اند که به موجب آن ، اطلاعیه دوم به منظور بیان دقیق راه های ارتباطی و حضور در تیم های مختلف برگزاری مراسم منتشر شده است.

*دانشجویان عزیزی که علاقه به حضور در تیم های تخصصی مراسم را دارند ، لطفا علاوه بر نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود ، تخصص یا زمینه همکاری خود را از موارد زیر انتخاب و در پیام های خود مشخص فرمایند. (حضور دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه و دانشجویان سایر دانشگاه ها بلامانع است.)

زمینه های فعالیت ستاد:

گروه اجرایی (فعالیت های عملیاتی مراسم، انتظامات ، اجرای فضا سازی های محلی و...)،گروه فضاسازی محلی (طراحی محیطی ، اجرای طرح های دیواری و فضای بیرونی دانشگاه و...)،گروه محتواسازی فرهنگی-هنری ،گروه عکاسی و مستند سازی(عکس برداری از گام به گام مراسم، ساخت تیزر و ...) ،گروه تبلیغات و پوستر سازی(انتشار در میادین عمومی، انتشار در خبرگزاری ها ، طراحی پوستر و بنر و ...)

مسئول ثبت نام خادم الشهدا (برادران)

SRezaTaherzadeh@

مسئول ثبت نام خادم الشهدا (خواهران)

Faezooon@

در صورت پیشنهاد به اجرای طرح جدید می توانید با آیدی زیر ارتباط داشته باشید:

farhangi_BSJ@

*اساتید محترم و نیز دانشجویان دانشگاه و سایر دانشگاه ها می توانند برای مشارکت مالی در هزینه های مراسم با آیدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ارتباط داشته باشند.

milad_veysii@

*نکته آخر اینکه ، مهم ترین بخش مراسم اطلاع رسانی دقیق برنامه ها در گروه ها و کانال های دانشگاهی و فرا دانشگاهی است. از همه عزیزان می خواهیم ما را در نشر برنامه های مراسم یاری فرمایند. همه عزیزان می توانند اخبار دقیق و آنلاین مراسم را از سه طریق زیر به دست آورند.

کانال رسمی بسیج دانشجویی دانشگاه (#اخبار_ویژه)

BSJ_USWR@

کانال رسمی روابط عمومی دانشگاه

publicrelations_uswr@

کانال رسمی مفدا دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

behzistimefda@

ستاد استقبال شهدا گمنام دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

 BSJ_USWR@

 


١٧:٢٨ - پنج شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١١٣٨٤    /    تعداد نمایش : ١١٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج