چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، ظرفیت دانشگاه علوم بهزیستی را برای توسعه همکاری با کمیسیون مناسب دانست

   رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، ضمن دیدار با رئیس دانشگاه ، گفت: ظرفیت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای توسعه همکاری با کمیسیون اجتماعی و مرکز پژوهش های مجلس ، مناسب است.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " عزیزی " که خود عضو خانواده دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است به توانمندی استادان و کارشناسان دانشگاه برای انجام پژوهش های مورد نیاز جامعه در حوزه سلامت اجتماعی اشاره کرد و خواستار تلاش بیشتر دانشگاه در این حیطه شد.

    دکتر " محمد کمالی " رئیس دانشگاه نیز در این ملاقات ، به برخی توانمندی های گروه ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه اشاره کرد و خواستار حمایت بیشتر کمیسیون اجتماعی از فعالیت های دانشگاه در حیطه سلامت اجتماعی شد .

      وی همچنین خواستار توجه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نقش مهم استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه به هنگام تدوین تبصره های قانون بودجه 97 شد.

     گفتنی است که در این دیدار ، دکتر " احمد دلبری " رئیس مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که به عنوان مشاور کمیسیون اجتماعی مجلس در امور سالمندان نیز فعالیت می کند، حضور داشت.

انتهای پیام /

 


١٦:٢٦ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١١٣٧٢    /    تعداد نمایش : ٩٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج