چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

ارائه خدمات رایگان به مناسبت هفته بسیج در مرکز پزشکی – توانبخشی " اسماء " / تا 14 آذرماه

   مرکز پزشکی – توانبخشی " اسماء " با همکاری بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از روز چهارم آذرماه و به مناسبت هفته بسیج ، خدمات رایگان پزشکی و پرستاری ارائه می دهد.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز اسماء ، ارائه این خدمات رایگان که تا 14 آذرماه ادامه خواهد داشت ، شامل ویزیت رایگان توسط پزشک عمومی مرکز اسماء و خدمات کنترل فشارخون و قند خون مراجعان توسط پرستار توانبخشی مستقر در مرکز است .

     این گزارش همچنین حاکیست ، خدمات یادشده به تمامی سنین از کودک تا سالمند ارائه می شود، و طی سه روز گذشته ، روزانه بیش از 30 تن از اهالی منطقه 6 شهرداری تهران (محل مرکز اسماء) ، از این خدمات بهره مند شدند که با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته در سطح مراکز عمومی منطقه ، بنظر می آید که مراجعات برای دریافت این خدمات طی روزهای آینده ، بیشتر شود.

    گفتنی است ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، علاوه بر آموزش و تربیت نیروی متخصص در سه حوزه سلامت (سلامت روان ، سلامت اجتماعی و توانبخشی) ، از طریق دو بیمارستان تخصصی و دو مرکز پزشکی - توانبخشی از جمله " اسماء "  ، خدمات تخصصی پزشکی و توانبخشی به نیازمندان و بیماران ارائه می دهد.

    مرکز پزشکی - توانبخشی " اسماء "  در خیابان " اسدآبادی " تهران (یوسف آباد) واقع شده است.


انتهای پیام /

تهیه خبر: نادرجاه

 


١٨:١٨ - دوشنبه ٦ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٩٩٢    /    تعداد نمایش : ١٠٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج