چاپ        ارسال به دوست

قابل توجه دانشجویان متخصص و علاقه مند به فعالیتهای رسانه ای ؛

کمیته دانشجویی " مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی" عضو می پذیرد

    معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز سه شنبه با انتشار فراخوان ، از دانشجویان متخصص و علاقه مند به فعالیت های رسانه ای ، برای عضویت و فعالیت در کمیته دانشجویی مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی دعوت کرد.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا دانشگاه ، علاقه مندان می توانند جهت عضویت در این کمیته، درخواست کتبی خود را به مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی واقع در طبقه دوم ساختمان ابن سینا تحویل دهند .

    براساس این گزارش، آیین نامه "کمیته دانشجویی مفدا" از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با هدف استفاده از پتانسیل ها، ظرفیت ها و استعداد های بالقوه دانشجویی در تولید اخبار دانشگاهی در معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور ابلاغ شد و زیر نظر مدیران روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور فعالیت خواهند کرد.

    این گزارش همچنین حاکیست ، اعضای این کمیته وظیفه تولید اخبار، تهیه گزارشات مطبوعاتی، انجام مصاحبه، عکاسی خبری، فیلمبرداری، تدوین فیلم، تولید کلیپ وتیزر، تهیه خبرنامه و کلیه فعالیت‌های رسانه‌ای مرتبط با معاونت فرهنگی و اموردانشجویی را به عهده خواهند داشت. به هریک از اعضا بر مبنای میزان فعالیت در کمیته حق‌الزحمه کار دانشجویی پرداخت خواهد شد.

    معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه در فراخوان خود تاکید کرده است که تمامی اعضای این کمیته باید دارای شرایط ذیل باشند:

۱- گذراندن حداقل یک نیم‌سال تحصیلی

۲- نداشتن حکم قطعی محرومیت از تحصیل به مدت یک نیم‌سال تحصیلی یا بیشتر از سوی کمیته انضباطی

۳- عدم سابقه مشروطی برای دو نیم سال تحصیلی متوالی یا سه نیم‌سال متناوب

    لازم به ذکر است ، شماره تلفن روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ( ۲۲۱۸۰۱۶۱)  آماده پاسخگویی به سئوال های دانشجویان و ارائه اطلاعات درخواستی آنان می باشد.

انتهای پیام /

تهیه خبر: ابراهیم نژاد

 


١٩:٠٦ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٣٥    /    تعداد نمایش : ١٠١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج