چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

دعوت رئیس بیمارستان رفیده از تمامی متخصصان برای مشارکت در اجرای پروژه های تحقیقاتی اولویت دار

   رئیس بیمارستان توانبخشی " رفیده " امروز (سه شنبه) با ارسال دعوتنامه ای به تمامی گروههای آموزشی و مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، از تمامی اعضای هیات علمی و متخصصان برای اجرای پروژه های تحقیقاتی در راستای اولویت های این بیمارستان دعوت کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " فریدون لایقی " در دعوت نامه خود ذکر کرده است: " بیمارستان توانبخشی رفیده در قالب واحد توسعه تحقیقات بالینی اقدام به گسترش و ساماندهی فعالیت های پژوهشی در راستای نیازهای بالینی این بیمارستان نموده است ".

    رئیس بیمارستان رفیده تاکید کرده است : دعوت از اعضای هیات علمی و متخصصان برای مشارکت در اجرای طرح های پژوهشی اولویت دار بیمارستان، با حمایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی انجام شده است.

    دکتر لایقی ، " ارائه گرنت پژوهشی خارج از سقف مصوب اعضای هیات علمی ، ارائه مشاوره تخصصی توسط متخصص اپیدمیولوژی در راستای طراحی پروژه های تحقیقاتی ، تجزیه و تحلیل آماری و همچنین مساعدت در نگارش مقالات انگلیسی " را از جمله تسهیلات قابل ارائه توسط واحد توسعه تحقیقات بالینی به پژوهشگران همکار ذکر کرده است.

انتهای پیام /

تنظیم خبر: نعیمی پور


١٨:٤٨ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٩٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج