چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

فوتبالیست های بنام کشورمان از مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی دیدن کردند

   " نکونام " و " ابوالقاسم پور " فوتبالیست های بنام کشورمان (بازیکنان سابق تیم ملی ایران) از مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی  دیدن کردند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز روانپزشکی رازی، این ورزشکاران به همراه " مهدی واعظی " مجری توانمند ورزشی شبکه پنج صدا و سیما طی اقدامی خیرخواهانه از بیماران بیمارستان روانپزشکی رازی عیادت کردند.

    نکونام و ابوالقاسم پور به همراه مسئولان بیمارستان در بخش های مزمن حضور یافته و از نزدیک با مددجویان این مرکز دیدار کرده که سبب موجی از شادی و نشاط بین بیماران و کارکنان شد.

    سپس ، فوتبالیست های محبوب کشورمان از امکانات توانبخشی و سالن ورزشی این مرکز آموزشی – درمانی و توانبخشی بیماران اعصاب و روان دیدن کردند.

    " جواد نکونام " در مصاحبه ای که در همین محل انجام شد، گفت : از اینکه در این مرکز حضور یافته ام بسیار خوشحالم همان طور که می دانید مراسم خداحافظی من در یکی از مراکز خیریه تهران صورت گرفت که این خیلی برام با ارزش بود و توصیه می کنم به تمامی هنرمندان و ورزشکاران به این مرکز بیایند و ببینند که چه اقداماتی برای بیمارانی که اکثریت آنان بدون حامی هستند، انجام شده است.

    " عزیزی " مدیر بیمارستان نیز از حضور فوتبالیست های محبوب قدردانی کرد و اظهارداشت: حضور این عزیزان در مرکز روانپزشکی رازی، در واقع حضور خیرین فرهنگی است که به لحاظ معنوی نیز برای ما با ارزش است .

    جواد نکونام در پایان این برنامه، پیراهن شماره 6 تیم ملی را که متعلق به خود بوده، به نشان یادبود و با امضای خود ، به این مرکز هدیه کرد و نوید داد که برای شناخت هر چه بیشتر  مردم  از مجموعه روانپزشکی رازی و جذب کمک های مادی و معنوی خیران ، در آینده ای نه چندان دور مسابقه فوتبالی بنفع بیماران این مرکز  در یکی از استادیوم های شهرری با حضور هنرمندان و ورزشکاران پیشکسوت همراه با پخش زنده تلویزیونی ترتیب خواهند داد.

    گفتنی است ، مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) ، قدیمی ترین و بزرگترین مرکز درمانی بیماران اعصاب و روان کشور است که در منطقه شهرری استان تهران واقع شده و هم اکنون  بیش از یک هزار و 100 بیمار  با انواع اختلالات اعصاب و روان را تحت آخرین روش های درمانی و تخصصی قرار داده است.

    این مرکز آموزشی و درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که در مجموعه دانشگاههای علوم پزشکی تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی قرار دارد.


انتهای پیام /

تهیه خبر: تهرانی زاده

 


٠٩:٢٠ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤١٦    /    تعداد نمایش : ٨٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج