چاپ        ارسال به دوست

برگزاری محفل انس با قرآن در بهار قرآن؛

محفل انس با قرآن کریم در مرکز روانپزشکی رازی برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم چهارشنبه ( 10 خرداد ماه جاری) مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان ، به همت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مرکز روانپزشکی رازی در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) این مرکز آموزشی درمانی برگزار شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، این مراسم با حضور مسئولان و کارکنان مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی برگزار شد.

    حجت السلام و المسلمین" وحید معتمدی " مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این نشست معنوی اشاره ای به محجوریت قرآن در زندگی روزمره انسان ها داشت و گفت: به برکت اسلام و خون شهدا، مجالس قرآنی به اجتماع آمد. 

    وی همچنین بر لزوم استفاده از تعالیم قرآن در زندگی تأکید کرده و قرآن را تنها عامل شفای انسان ها در همه موارد زندگی و رسیدن به کمال دانست.

    این گزارش حاکیست، با توجه به هماهنگی با آستان حضرت عبدالعظیم (ع) و با حضور " موحدی " قاری برجسته کشوری ، " آقایی " از حافظان قرآن کریم با تلاوت قرآن کریم ،  بر غنای این مراسم افزود. 

    همچنین گروه تواشیح و مدیحه سرایی بین المللی نورالهدی با سرپرستی " بهزاد احمدی" قطعاتی با مضامین رمضان ، سبحان الله و حضرت علی (ع) اجرا کرد.

     این محفل نورانی ، با تلاوت دل انگیز دکتر " محمدحسین سعیدیان" قاری بین المللی قرآن ، به پایان رسید.

  " مهدی محمدپناه " مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه نیز در این باره به خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر لزوم رواج جلسات قرآنی در کشور، این محفل انس با قرآن با حضور قاریان و حافظان قرآنی برگزار شد. 

    وی افزود: با توجه به سیاست و برنامه ریزی انجام شده از سوی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه جهت برگزاری برنامه های فرهنگی بیشتر در مراکز درمانی و لزوم مشارکت نهادها و واحدهای متولی برنامه های فرهنگی و قرآنی تلاش در برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم انجام شد.

    لازم به ذکر است،  یک جلد قرآن نفیس جیبی به رسم یادبود به شرکت کنندگان این مراسم اهداء شد، ضمن آنکه این برنامه توسط شبکه رادیویی قرآن ضبط شد تا در ویژه برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان از طریق رادیو قرآن پخش شود.

انتهای پیام/

تهیه خبر: محمد پناه


٠٠:١٣ - جمعه ١٢ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٨٠    /    تعداد نمایش : ١٣١٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج