چاپ        ارسال به دوست

مراسم افطاری دانشجویان با حضور ریاست دانشگاه برگزار شد

    مراسم افطاری دانشجویان با حضور ریاست دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر امور فرهنگی و مدیر امور عمومی دانشگاه در خوابگاه دانشجویان پسر  امام حسین (ع) برگزار شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا،  ریاست دانشگاه و هیات همراه ، ابتدا با دانشجویان افطار کرده و سپس نماز جماعت به امامت حجت الاسلام جزینی برگزار شد. 

    ریاست دانشگاه پس از نماز در سخنانی با اشاره به خصوصیات زندگی دانشجویان، به مشکلات و سختیهای علم آموزی در دوران دانشجویی اشاره کرده و افزود: علم آموزی مقارن با سختی هایی است که باید از این سختی ها برای رشد استفاده کرد، مانند عالمان و بزرگان دینی که در راه اجتهاد و رشد علمی خود متحمل مشکلات فراوانی شده اند. 

    وی، دوران جوانی را دوران ویژه ای دانستند که یک فرصت است و به فرموده حضرت علی (ع) اگر از فرصت ها استفاده نشود، این فرصت ها مانند ابر می گذرند. 

     ریاست دانشگاه همچنین نوید آغاز ساخت خوابگاه جدید دانشجویی را در منطقه ولنجک تهران داد که با استقبال دانشجویان روبه رو شد. 

    دانشجویان نیز در ادامه این نشست صمیمی ، به طرح انتقادها، پیشنهادها و نظرهای خود در زمینه های فرهنگی، دانشجویی و صنفی  پرداختند.

    تقدیر از رابط خوابگاه و مسئول فرهنگی خوابگاه پسران امام حسین (ع) توسط ریاست دانشگاه ، پایان بخش این برنامه بود.

انتهای پیام/

تهیه خبر: ابراهیم نژاد


١٤:٤٦ - پنج شنبه ١١ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٧٩    /    تعداد نمایش : ١٢٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج