چاپ        ارسال به دوست

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی:

انتخابات ، جشن بالندگی، بلوغ و تکلیف دوباره برای مردم و انقلاب است

  نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه به همت دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان  نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، حجت الاسلام و المسلمین سید وحید معتمدی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در جمع اساتید و  اعضای هیات علمی دانشگاه اظهار داشت: در سال مزین به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  و در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی جلسه هم اندیشی با موضوع مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح برگزار شد.

   وی افزود: در نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه به موضوعاتی نظیر  اصل انقلاب اسلامی که بر پایه معارف مهدویت و ولایت حضرت مهدی (عج )شکل گرفته است نیز پرداخته شد .

   مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت:  این انقلاب روز به روز بالنده تر می شود و هر انتخابات ، جشن بالندگی، بلوغ و تکلیف دوباره برای مردم و انقلاب  است  لذا دعوت همه اساتید که از الگوهای تاثیرگذار جامعه و بویژه نسل جوان دانشجوست  برای شرکت حداکثری در انتخابات و توجه به انتخاب اصلح را در دستورکار قرار دادیم.

   حجت الاسلام و المسلمین سید وحید معتمدی ، شاخص های اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری را  از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه عنوان کرد و افزود: در این نشست  دکتر فلاحی خشکناب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ، دکتر شاکری از گروه فیزیوتراپی، دکترمحمدعلی حسینی ازگروه مدیریت توانبخشی ، دکتر خانکه معاون تحقیقات دانشگاه ، دکتر فکر آزاد  ازگروه مددکاری اجتماعی، دکتر دالوندی از گروه پرستاری، دکتر فدایی  از گروه روانپزشکی و برخی دیگر از اساتید به تبادل نظر در خصوص موضوع  انتخابات پرداختند.


انتهای پیام /

تهیه خبر: گلرخ

 


١١:٤٢ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٩٧    /    تعداد نمایش : ١٤٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج