چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

کاربری بخش جدیدالاحداث بیمارستان روانپزشکی رازی مورد بررسی قرار گرفت   کاربری بخش جدیدالاحداث مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) که توسط موقوفه نظام مافی ساخته شده است، روز گذشته طی نشستی با حضور مسئولان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و بیمارستان رازی ، همچنین با شرکت نماینده موقوفه  نظام مافی ، در دفتر ریاست مرکز ، مورد بررسی قرار گرفت.


   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی بیمارستان روانپزشکی رازی، مسئولان پس از تبادل نظر، با توجه به نیت واقف (مرحوم نظام مافی) و مطابقت آن با وظایف اصلی این مرکز آموزشی – درمانی ، کاربری این بخش تعیین و به بستری ، درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان اختصاص داده شد.


    دکتر" احمدعلی اکبری کامرانی " معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این نشست تاکید کرد که تمامی بخش های بیمارستان روانپزشکی رازی جهت درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان فعالیت می کنند و برخی از بخش های بستری نیز به نوعی همان معنای واقعی آسایشگاه را دارند و لذا، نیت واقف نیز 100 درصد ادا خواهد شد.


    وی افزود: با اتمام عملیات عمرانی و تجهیز این بخش ، با هماهنگی های انجام شده با مدیر بیمارستان ، بیماران یکی از بخش های قدیمی بیمارستان به بخش مرحوم نظام مافی منتقل خواهند شد.


   پس از پایان این جلسه ، نماینده موقوفه به همراه مسئولان دانشگاه و بیمارستان از بخش جدید الاحداث دیدن کرده و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند.


   لازم به ذکر است، مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) با یک هزار و صد تخت فعال و بکارگیری توان علمی متخصصان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، به درمان و توانبخشی انواع اختلالات و بیماریهای اعصاب و روان می پردازد.


   این مرکز درمانی و توانبخشی که در منطقه امین آباد شهرری واقع شده است ، یکی از دو بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است.
انتهای پیام /


تهیه  خبر: تهرانی زاده


١٠:٤٨ - 1395/10/20    /    شماره : ٩٦٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٨٣خروج