چاپ        ارسال به دوست

در نشست هم اندیشی مطرح شد:

9 دی ، یک رویداد فراجناحی است  نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با موضوع نگاهی به 9 دی با حضور جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه عصر روز دوشنبه 12 دی ماه در دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد.


   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، حجت الاسلام والمسلمین "سیدوحیدمعتمدی " ریاست دفتر نهادمقام معظم رهبری در این دانشگاه ، هدف از نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان را نکوداشت و بزرگداشت یوم ا.. 9 دی ماه عنوان کرد که امری دینی و مذهبی است .


   وی اظهارداشت: 9 دی یک رویداد تاریخی، دینی، ملی،حیثیتی و فراجناحی است که برما واجب و لازم  است تا تذکره داشته باشیم و از فتنه ها عبرت بگیریم، بصیرت بیافزاییم تا با چنگ زدن به خط ولایت فقیه دچار آسیب های انحرافی و شرقی و غربی نشویم.


    ریاست دفتر نهادمقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افزود:نکوداشت روز 9 دی ماه چندی پیش در میان دانشجویان و کارمندان دانشگاه مطرح شد و به بحث و تحلیل رسید.


   وی گفت: از آنجایی که استادان دانشگاه نقش بسزایی در جامعه و دانشگاه ایفا می کنند و دانشجویان به تبع از الگوهای خود حرکت می کنند، خواستار جلسه اختصاصی و ریشه ای با استادان در این مهم شدیم .


   سپس ، اساتید با ارائه نظرهای علمی راجع به  این رویداد تاریخی ، نشست را ادامه دادند.


انتهای پیام /


تهیه و تنظیم خبر: گلرخ


 


٠٨:٤٤ - 1395/10/14    /    شماره : ٩٦٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٧خروج