چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

معاون توسعه وزارت بهداشت از معاون توسعه و مدیر امورمالی دانشگاه علوم بهزیستی قدردانی کرد  معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت در سومین گردهمایی نمایندگان استانی موسسه کارآفرینان آوا سلامت که در دانشگاه علوم بهزیستی برگزار شد، از دکتر " نجفی پور " و خانم" ستایش " معاون توسعه و مدیر امور مالی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، تشکر و قدردانی کرد.


     به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دکتر "سیدعلی صدرالسادات " با اعطای لوح تقدیر ، از خدمات صادقانه و همکاری و هماهنگی معاون توسعه و مدیر امورمالی دانشگاه علوم بهزیستی در امور مربوط با موسسه کارآفرینان آوا سلامت قدردانی کرد.


    دکتر نجفی پور معاون توسعه دانشگاه علوم بهزیستی در این نشست ، از حضور دکتر صدرالسادات در دانشگاه علوم بهزیستی تشکر کرد و از ایشان بعنوان یکی از معاونت های وزارت بهداشت که با نگاه مثبت به مسایل و مشکلات توجه دارند، نام برد .


    خانم ستایش مدیر امورمالی دانشگاه علوم بهزیستی نیز  از فعالیت خوب موسسه آوا سلامت تشکر کرد و افزود: بیمه بعنوان یکی از مسایل مهم نیروهای شرکتی که قبلا باری بر دوش دانشگاه بود ، هم اکنون از طریق این موسسه انجام می شود و  امیدوارم  نیروهای خدماتی ، بیماربر و آبدارچی بیمارستان روانپزشکی رازی نیز تحت پوشش موسسه آوا سلامت قرار بگیرند.


 


انتهای پیام /


تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


٢١:٤٠ - 1395/10/09    /    شماره : ٩٦٤١    /    تعداد نمایش : ٢٢٢خروج