چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

ثبت نام جمعی از اساتید و مدیران دانشگاه علوم بهزیستی در جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور    جمعی از اساتید و مدیران حوزه فرهنگی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی جهت شرکت در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور ثبت نام کردند.


     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به نقل از کانون قرآن و عترت دانشگاه ، دکتر" مسعود فلاحی خشکناب " معاون فرهنگی- دانشجویی دانشگاه ، حجت الاسلام والمسلمین " اکبری " استاد گروه معارف اسلامی و " امیر انصاری " مدیر امور فرهنگی این دانشگاه ، از جمله ثبت نام کنندگان جهت شرکت در جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور هستند.


    بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت که ثبت نام آن از نیمه دوم آبان ماه امسال (1395) آغاز شده و تا 15 بهمن ماه امسال به پایان می رسد، ویژه دانشجویان ، کارکنان و اساتید دانشگاههای علوم پزشکی کشور است که  در سه مرحله دانشگاهی، سراسری وزارت بهداشت و ملی دانشجویان برگزار می‌شود.


   این جشنواره کشوری که به همت مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود ، شامل بخش های آوایی ، معارف قرآنی و سیره معصومین ، کتابخوانی ، پژوهشی ، فناوری ، ادبی ، هنری ، و نشریات می باشد.


    بخش آوایی این جشنواره شامل " حفظ ، قرائت تحقیق و ترتیل، نغمات آئینی " ، بخش معارف قرآنی و سیره معصومین (ع) شامل " آشنایی با احادیث اهل‌البیت (ع)، مفاهیم نهج‌البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، حفظ موضوعی قرآن، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین (ع) و احکام و پرسمان قرآنی " است ، ضمن آنکه ، بخش کتاب‌خوانی جشنواره شامل " بررسی، نقد و تلخیص کتاب " ، می شود.


    همچنین ، بخش پژوهشی شامل " مقاله‌ نویسی، طرح پژوهشی و ترجمه و تألیف کتاب "، بخش فناوری شامل " تولید نرم‌افزار و اپلیکیشن و کانال شبکه‌های مجازی " ، بخش ادبی شامل " شعر، داستان‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی و فیلم‌نامه‌نویسی " ، بخش هنری شامل " خوشنویسی، نقاشی، عکس، تذهیب، فیلم کوتاه، معرق، منبت  و طراحی پوستر" و بخش نشریات نیز شامل " آثار و نشریات " می‌باشد.


    علاقه مندان برای ثبت نام جهت شرکت در جشنواره قرآن و عترت  و یا کسب اطلاعات بیشتر، می توانند به وب سایت مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به آدرس  quran.behdasht.gov.ir   و یا  به وب سایت پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ( مف دا )  به آدرس  www.mefda.ir   مراجعه کنند.


      


انتهای پیام /


تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


٢١:٣٠ - 1395/10/08    /    شماره : ٩٦٣٤    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج